Wypełnienie i przesłanie formularza nie jest jednoznaczne ze złożeniem wiążącego zamówienia. Na podstawie danych z formularza przygotujemy wycenę i wtedy będziesz mógł zdecydować czy zamówienie przekazać do realizacji.

 

Jak zamawiać?

 1. Jeśli nie jesteś zalogowany, po wybraniu parametrów zamówienia zostaniesz poproszony o zalogowanie się lub zarejestrowanie.
 2. Wybierz materiał przeznaczony do wycinki laserem i/lub gięcia. Jeżeli na liście nie znajdziesz materiału, który jest Ci potrzebny – skontaktuj się z nami – jest możliwość zamówienia materiałów spoza listy.
 3. Wpisz ilość sztuk elementu, który będzie wycięty laserem.
 4. Jeżeli element ma być także gięty za pomocą prasy krawędziowej, wpisz ilość gięć. Jeśli gięcia nie są potrzebne – wpisz 0.
 5. Wybierz termin realizacji. Pamiętaj, że szybszy czas realizacji wiąże się z wyższą ceną, natomiast jeżeli nie zależy Ci na czasie, wycena będzie niższa.
 6. Dodaj pliki z projektami (akceptowane formaty plików: .dxf, .stp).
 7. Możesz też dodać pliki z dodatkowymi informacjami (akceptowane formaty plików: .pdf, .jpg, .dxf, .stp).
 8. W jednym zamówieniu możesz dodać kilka zleceń, wystarczy że na stronie podsumowania zamówienia klikniesz przycisk „Dodaj kolejną usługę do tego zamówienia”.
 9. Po złożeniu zamówienia, w ciągu 2 dni roboczych otrzymasz wycenę i będziesz mógł zdecydować czy przekazać zamówienia do realizacji.
 10. Wszystkie złożone zamówienia dostępne są w Twoim panelu klienta. Możesz zarządzać zamówieniami, które zostały przez nas wycenione: możesz je opłacić i tym samym przekazać do realizacji lub anulować.
 11. Minimalna wartość zamówienia wynosi 150 PLN/netto.
 12. Jeżeli masz dodatkowe pytania, możesz skontaktować się z nami pod nr tel. 725 787 040 – pomożemy Ci na każdym etapie składania zamówienia.
Usuń
Usuń
Ilość sztuk
Skip to content